+ Memoirs of a Geisha

4. února 2008 v 21:35 | Katsuo - Martin |  + Film

Příběh filmu, který je zasazen do tajemného a exotického světa, jenž si dodnes uchovává své kouzlo, se odehrává v letech před Druhou světovou válkou, kdy je malá japonská holčička odtržena od svých chudých rodičů, aby pracovala jako gejša. Přestože má v domě nebezpečnou rivalku, které se téměř podaří zlomit její vůli, vyroste z malé dívky legendární gejša Sayuri. Krásné a zkušené Sayuri se daří okouzlit nejmocnější muže své doby, avšak sužuje ji tajná láska k muži, který je mimo její dosah.
Film podle předlohy od Arthura Goldena natočený Robem Marshallem vypráví příběh mladé dívky Chiyo, kterou její rodiče prodali do školy gejš. Chiyo se později stane Gejšou. Být Gejšou není zdaleka tak lehké, jak vypadá. Určitě se na tenhle film podívejte!
Chyio, chcete-li Sayuri hraje krásná herečka Ziyi Zhang, která hrála např, ve filmech Tygr a drak(2000), Klan létajících dýk(2004) nebo ve válečném Hrdinovi(2002).
Oficiální www: Memories of Geisha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nelč& =) *Nelč& =) | Web | 4. února 2008 v 21:36 | Reagovat

Ahoj chtěla bys ohodnotit blog?? Esi jo → tag http://voojtiq.blog.cz/0802/ces-ohodnotit-bloq#komentar-22250215 tady kámoš hodnotí rád blogy ;)...

PS: Sry za reklamu =)

2 Neffy Neffy | 4. února 2008 v 21:37 | Reagovat

Ahoj máš rád/a seriál M*A*S*H mrzí tě že ho Prima přesunula na dopoledne v sobotu? Tak pak prosím podepiš tuto petici http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detail.php?id=108 A pokud ho neznáte, nebo nemáte rádi, pomožte nám najít lidi, co ho maj rádi a chtěli by ho zpět... Pošli to dalším lidem :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.